Veebilehe arendus

Arendame eri keerukusega kodulehti, mis vastavad kõikidele tänapäeva disaini, kiiruse ja töö mugavuse nõuetele. Kiire teostus, mõistlik hind.
Kodulehe loomine
Kodulehe loomine

Veebilehtede arendusel kasutame WordPressi ja WooCommerce, Prestashop või Magentot. Mittestandardsete lahenduste korral kasutame järgmist tarkvara: Prismic CMS, Laravel PHP Framework, Bootstrap CSS Framework, React ja Vue.js JavaScript Libraries.

CDN-võrguga liitmine
CDN-võrguga liitmine

Pakume kodulehe liitmist sisuedastusvõrguga (Content Delivery Network – CDN). See lühendab reageerimisaega olenemata külastaja asukohast, samuti piiratud internetikiiruse tingimustes.

Otsingumootori optimeerimine (SEO)
Otsingumootori optimeerimine (SEO)

Meie lahendused on alati optimaalsed ja tagavad kiire reaktsiooniaja ning head positsioonid otsingupäringutes. Analüüsime kliendi valmislahendusi ja kõrvaldame probleemid, mis pärsivad veebilehe töökiirust ja takistavad head reitingut otsingupäringutes.

Kodulehe tugi
Kodulehe tugi

Pakume väljatöötatud lahenduste tuge kiireks ja stabiilseks tööks: tagame jälgimise ja viirusetõrje, turbeuuenduse õigeaegse installimise.

Disain
Disain

Meie disainerid töötavad välja ainulaadse disaini, mis on kooskõlas teie ettevõtte stiiliga.

Kodulehe testimine
Kodulehe testimine

Kasutame spetsialiseeritud tööriistu käsitsi testimiseks, mis võimaldavad kontrollida, kuidas meie lahendus töötab erinevates tingimustes: Windowsi, Maci või Linuxit kasutavates arvutites, Android, iOS nutitelefonides, brauserites Chrome, Firefox, Safari, Edge ja teistes. Saame testida erinevaid resolutsioone, erinevaid versioone – kõike vajalikku, et veenduda talitluse stabiilsuses ja mugavuses. Loome ka skripte automaatsete testide läbiviimiseks.

Tasuta nõustamine 

Kõigi küsimustega pöörduge meie poole, me pakume lahendusi, räägime teile, mida saate ise teha ja milliste küsimustega on parem pöörduda spetsialisti poole, millised kulud teid ootavad. Kui teil on juba toimiv veebileht, analüüsime ja pakume välja uuenduse, edendamise, kaitseplaani.