Microsoft Power Apps

Microsoft Power Apps võimaldab luua rakendusi, mis töötavad andmetega Microsoft 365 ja muudest allikatest. See tööriist pakub võimalust arendada ärirakendusi ja keerukaid töölahendusi, mis on suunatud protsesside automatiseerimisele ja töö tõhususe suurendamisele. Power Apps on osa Microsoft Power Platformi teenustest ja lahendustest.

Microsoft Power Appsi põhifunktsioonid

Andmete integreerimine

Power Apps võimaldab lihtsalt andmeid ühendada Microsoft Dataverse’i (varem tuntud kui Common Data Service) kaudu, samuti mitmesuguste veebipõhiste ja kohalike andmeallikatega (nt Microsoft 365, Dynamics 365, SQL Server ja teised).

Mitmekülgsus

Loodud rakendused töötavad erinevatel seadmetel, sealhulgas nutitelefonid, tahvelarvutid ja arvutid, ilma et oleks vaja iga platvormi jaoks eraldi kohandusi.

Võimsad tööriistad arendajatele

Power Apps pakub võimalust luua keerukamaid ja kohandatavamaid lahendusi, sealhulgas rakenduste funktsionaalsuse laiendamist Azure Functions ja kohandatud ühenduste abil.

Turvalisus ja haldus

Power Apps integreerub Microsoft Azure ja Microsoft 365-ga, pakkudes võimsaid turva- ja juurdepääsuhaldusvahendeid rakenduste ja andmete jaoks.

Power Apps on suunatud laiale kasutajaskonnale – alates ärianalüütikutest ja ettevõtjatest kuni professionaalsete arendajateni, kes soovivad kiirendada ärirakenduste loomise ja juurutamise protsessi.

Individuaalsete lahenduste disain ja arendus

Ambliku – arendustiim koosneb kogenud professionaalidest, sertifitseeritud spetsialistidest, kellel on kogemus Microsoft Power Appsi lahenduste väljatöötamises ja juurutamises.. 

Oleme valmis arvestama teie soovidega ja pakkuma teie ärilahendusele sobiva versiooni.

+372 509 62 44
 support@amblik.ee

Kaugtugi
Download TeamViewer Remote Control

Windows, Mac, Linux, Android, iOS