Kaitse oma ettevõtet Microsoft Defender for Business’iga Amblikuga!

Microsoft Defender

Kaitse oma ettevõtet Microsoft Defender for Business’iga nüüd -50% allahindlusega! 

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas kaitsta oma ettevõtet küberohtude eest? Kas turvalisuse tagamine on teile keeruline ja aeganõudev? Microsoft Defender for Business on lahendus, mis muudab teie elu lihtsamaks ja teie ettevõtte turvalisemaks. Uurime lähemalt, kuidas see saab aidata teie ettevõttel õitseda. 

Hangi Microsoft Defender for Business -50% allahindlusega Amblikult: 

Amblik pakub Microsoft Defender for Business’it soodushinnaga, et iga ettevõte saaks end kaitsta ilma suuri kulutusi tegemata. Hinnad on hetkel 50% soodsamad! 

 • Kuupõhine tellimus: 3,36€/kuu  

-50% soodustusega = 1,68€/kuu 

 • Aastapõhine tellimus: 33,60€/aasta   

-50% soodustusega = 16,80€/aasta (1,40€/kuu) 

*Hindadele lisandub käibemaks 

Amblik pakub tasuta konsultatsioone Microsoft Defenderi kohta, et saaksite parima võimaliku lahenduse oma vajadustele. 

Võtke meiega ühendust juba täna telefoni või e-posti teel või pöörduge meie poole postituse alt. Meie asjatundlik meeskond on valmis vastama kõikidele teie küsimustele ja pakkuma personaalset nõu, et leida just teile sobivaim lahendus. 

Mis on Microsoft Defender for Business ja miks seda vaja on?

Microsoft Defender for Business logo

Microsoft Defender for Business on loodud spetsiaalselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, pakkudes tugevat ja ulatuslikku küberkaitset. See lahendus kaitseb teie ettevõtte seadmeid ja andmeid küberohtude, sealhulgas lunavara ja pahavara, eest. Tänu tehisintellekti ja automatiseeritud lahendustele suudab see tuvastada ja kõrvaldada ohud kiiresti ja tõhusalt. 

Miks valida Microsoft Defender for Business? 

Paljud traditsioonilised viirusetõrjeprogrammid ei suuda ettevõtteid piisavalt kaitsta, jättes nad haavatavaks uutele ja tundmatutele ohtudele ja pahatahtlikele veebisaitidele, kes suudavad tavalistest kaitsemehhanismidest mööda pääseda. Microsoft Defender for Business on taskukohane ja lihtne kasutuses, pakkudes terviklikku kaitset teie seadmetele ja serveritele. See lahendus sisaldab lõpp-punkti ohutuvastust ja -kõrvaldust, uuenduslikku viirusetõrjet, automaatset uurimist ja kahjutustamist ning võimalust jälgida ja parandada turvanõrkusi. Detailsemalt rääkides hõlmavad Microsoft Defender for Business’i peamised eelised järgmist: 

Security

Integreeritud Turvalisus: Microsoft Defender for Business on loodud spetsiaalselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, pakkudes sujuvat ja integreeritud kaitset Microsoft 365 keskkonnas. Te ei pea muretsema väliste turvaprogrammide pärast, sest kõik vajalik on juba teie käsutuses. See mitte ainult ei lihtsusta haldust, vaid vähendab ka turvariske märkimisväärselt.

Täiuslik Kaitse: Microsoft Defender for Business pakub mitmekülgset kaitset, sealhulgas viirusetõrje, pahavaratõrje, lunavara kaitse ja palju muud. Tänu automaatsele ohuhaldusele ja analüüsile saate olla kindel, et teie andmed on alati kaitstud. See lahendus hoiab teid kursis kõige olulisemate turvaintsidentidega ja aitab kiiresti reageerida võimalikele ohtudele.

IT and cyber security manager sitting in front of computer

Laia haardega: Microsofti küberkaitse katab turvalisuse, nõuetele vastavuse, identiteedi ja halduse. See hõlmab pilved, platvormid, otspunktid ja seadmed, pakkudes mitmekihilist kaitset, et leevendada andmerikete ja nõuetelevastamise rikkumise ohtu.  

Klassi parim: Microsofti turvalahendused on Gartner® Magic Quadrant™ järgi neljandal kohal (uuri lähemalt Gartner’ist) ja Forrester Wave™ järgi kaheksandal kohal (uuri lähemalt Forrester’ist) ning saavutanud tipptulemuse MITRE Engenuity® ATT&CK® (uuri lähemalt MITRE’st) hindamisel. Kliendid saavad olla kindlad, et nende kaitse on klassi parim.

Tehisintellekt: AI-analüüsiga tuvastatakse ja kõrvaldatakse kuni 97% rünnetest, analüüsides päevas 24 triljonit turvasignaali, tagades kiire reageerimise ja töökindluse.

Kasutuslihtsus: Microsofti turvalahendus ühendab erinevad tooted ja teenused üheks tervikuks, kus automatiseerimine, tuvastamine ja kaitse töötavad harmooniliselt koos, muutes kasutamise lihtsaks. 

Kokkuvõtvalt on Microsoft Defender for Business ideaalne küberturvalisuse lahendus, sest see pakub põhjalikku kaitset viiruste, lunavara ja õngitsusrünnakute vastu, olles sujuvalt integreeritud Microsoft 365 keskkonda ja väga lihtne kasutuses. Praegu on Microsoft Defender for Business saadaval -50% allahindlusega.

Avastage veel Microsoft Defender for Business’i kohta siin: Microsoft Defender for Business – Microsofti turbeteenus.

Microsoft Defender for Business advatages

Teie usaldusväärne IT-partner, Amblik, on siin, et aidata. Oleme pühendunud pakkuma teile parimat võimalikku turvalahendust. Ärge oodake! Võtke ühendust juba täna ja kindlustage oma ettevõtte tulevik! 

Teie usaldusväärne IT-partner, amblik 

Pöörduge julgelt ka väikeste it murede puhul
E-R: 9:00-18:00

  +372 509 62 44
   support@amblik.ee 

  Kaugtugi
  Download TeamViewer Remote Control

  Windows, Mac, Linux, Android, iOS