IT-juhtimine ja tugi

Pakume oma klientidele teenusepaketti, mille terviklikkus ja kvaliteet võimaldavad ilma enda IT-osakonnata hakkama saada. Meie peamine eesmärk on hoolitseda kõigi tehniliste küsimuste eest ja võimaldada teil keskenduda vahetult äritegevusele.  

amblik on teie IT-osakond! 

Kasulik

Teil pole vaja palgata spetsialisti ja pakkuda talle palka ja sotsiaalseid garantiisid, töökohta, autot. 

Tõhus

Meie puhul ei jää teie IT-spetsialist haigeks, ei lähe puhkusele ega lahku päevapealt. Kui vajate kiiresti rohkem spetsialiste, ei pea te neid tööle võtma. 

Kvaliteetne 

Teie IT-osakonnas töötab mitte üks, vaid mitu spetsialisti: IT-insener, süsteemiadministraator, analüütik, juht – korralikult koolitatud, hästi koordineeritud meeskond. 

Kiire

Vastame teie päringule viivitamatult ja asume lahenduse leidmisele. Spetsialiseeritud juhtimissüsteem aitab meil jaotada ülesandeid tõhusalt ja kontrollida nende täitmist. 

Paindlik

Võite maksta fikseeritud liitumistasu või tasuda teenuste eest tunni kaupa. Valige endale mugavam, arusaadavam ja kasulikum variant! 

Usaldusväärne 

Anname finantsgarantii konfidentsiaalsusele ja päringutele vastamise kiirusele. 

Valige mugav formaat! 

Mis on teie IT-osakonna tööks parim valik? 

Soodustariif

Soodustariif sisaldab kokkulepitud IT-toe tundide arvu. Kui mõne kuu jooksul on toe maht suurenenud, maksate ainult lisatundide eest. Kõik teenused on soodushinnaga. 

Soodustariif

soodustariif kõikidele teenustele
alates 177 € + km Kuuhind
 • alates 3 tunnist kuus
 • kõrge prioriteet
 • rohkem tunde: 69€+km

Fikseeritud tasu 

Olete täpselt määratlenud IT-kulutused, et katta kõik vajadused, olenemata sellest, kui suured või keerulised need on. See toimib nii nagu oleksite värvanud spetsialiste oma ettevõtte IT-osakonda. Kuid meiega on teie kulud palju väiksemad. 

Fikseeritud

range IT-eelarve
baashind 69 € + km Kuuhind
 • 49€+km kasutaja eest
 • kõrge prioriteet
 • kõik tunnid on eelarves
Parim

Vajaduspõhine tugi 

Aeg-ajalt tekivad küsimused või probleemid, mis vajavad IT-spetsialistide tuge. Võtke meiega ühendust, leiame teile lahenduse! 

Vajaduspõhine

ühekordsed tööd, konsultatsioonid
89 € + km Tunnihind
 • kõik kasutajad
 • tavaline prioriteet
 • tunniarvestus

Tugipaketid

Oleme välja töötanud tugipakettide kontseptsiooni klientidele, kellele osutame regulaarselt nende nõudmisel teenuseid. Pakume teile tugipaketti, mis sisaldab ettemakstud tundide arvu. See tugimudel lisab meie kliendisuhtele paindlikkust ja atraktiivsust. 

Paljud kliendid ostavad oma kulude optimeerimiseks lisaks soodustariifile tugipaketi ja kasutavad seda lisatundide eest tasumiseks. 

pakett 10 tundi

tunnitasu: 69€+km
690 € + km
 •  

pakett 20 tundi

tunnitasu: 65€+km
1300 € + km
 •  

pakett 40 tundi

tunnitasu: 59€+km
2360 € + km
 •  

Tasuta audit ja konsultatsioon

Selgitame välja, mis on teile oluline, millised on teie nõudmised infosüsteemile, mida eelkõige vajate. Anname teile nõu võimalike probleemide lahendamise kohta, räägime sellest, kuidas kõige paremini tagada süsteemide ohutus ja töökindlus, millised lahendused on kõige tõhusamad ja säästlikumad. 

Kutsuge meid enda juurde tasuta auditiks ja konsultatsiooniks! 

+372 509 62 44
 support@amblik.ee

Kaugtugi
Download TeamViewer Remote Control

Windows, Mac, Linux, Android, iOS